Powiększanie ust kwasem hialuronowym

od 470 PLN

Zabieg przeznaczony dla osób marzących o pięknych, nawilżonych ustach a także dla tych którzy borykają się z tzw.’zmarszczkami palacza’.

Umów się teraz Umów się teraz
Sprawdź ceny

Jak wygląda zabieg?

Na pół godziny przed umówioną wizytą nakładamy pacjentowi maść na bazie lidokainy w miejsce później przeprowadzanej iniekcji w celu zmniejszenia potencjalnego dyskomfortu. W trakcie wizyty przeprowadzony zostaje wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań oraz w celu uzyskania późniejszej jak największej satysfakcji pacjenta. Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej.

Preparat dobierany jest w zależności od preferencji pacjenta oraz jego naturalnego wyglądu ust. Sam zabieg jest szybki trwa ok. 20min, jest też niemal bezbolesny ponieważ większość preparatów do modelowania ust dostępnych obecnie na rynku posiada w swym składzie lidokainę, która dodatkowo zmniejsza uczucie dyskomfortu podczas zabiegu.

Kiedy widać efekty?

Bezpośrednio po zabiegu bardzo często występuje obrzęk przez co usta wydawać się bardzo duże, właściwych efektów możemy spodziewać się między 2-4 tygodniem po wykonanej iniekcji. Efekty utrzymują się około 12 miesięcy.